Nasza misja to kompleksowa obsługa instytucji publicznych, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych, systemów alarmowych, systemów monitoringu oraz odnawialnych źródeł energii.
Firma ASTARTEL rozpoczęła swoją działalność na terenie powiatu starogardzkiego w 1999 roku. Od początku działalności Naszym podstawowym celem jest zaspokajanie potrzeb rodzimych klientów, a nieustanny rozwój oferty gwarantuje dostarczanie najlepszych pod względem jakości oraz ceny rozwiązań.

Energia odnawialna i ekologia to związane ze sobą pojęcia, które powinny wyznaczać ludzkości kierunki rozwoju i stwarzać szanse godnego życia następnym pokoleniom. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy obecnie pozyskiwać darmową i niewyczerpywalną energię, która nas otacza.

Działając w ramach ogólnopolskiej marki NIBE-BIAWAR zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją urządzeń z zakresu Źródeł Energii Odnawialnej. Współpracując z renomowanymi światowymi producentami możemy naszym klientom zaoferować dostęp do najnowocześniejszych technologii z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

Dużą wagę przywiązujemy do stałej rozbudowy sieci naszych Partnerów oraz ich szkolenia. Chcemy być jak najbliżej naszych Klientów by w każdej chwili móc służyć pomocą. Nasza działalność to także wsparcie w pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz preferencyjnych kredytów na cele ekologiczne.

Podstawowymi produktami w naszej ofercie są: Kolektory Słoneczne, Turbiny Wiatrowe oraz Panele Solarne.

 
ASTARTEL
ul. Farmaceutów 17, 83-200 Starogard Gdański
tel. (+48) 58 775 02 27, fax (+48) 58 775 09 55
e-mail: astartel@astartel.pl