Zabezpieczenia alarmowe i monitoringu

 

Mały Obiekt - niezawodny system alarmowy

Niewielki obiekt np. handlowy, biuro, czy małe mieszkanie można również zabezpieczyć niezawodnym systemem alarmowym w pełni zabezpieczając go przed wtargnięciem niepowołanych osób czy włamaniem. Zaproponowane rozwiązanie oparte jest na rozwiązaniach alarmowych firmy Satel, w którym użyto czujki PIR, sygnalizatorów akustyczno-optycznych, czujek kontaktronowych.

Zastosowanie takiego systemu daje nam poczucie bezpieczeństwa, jest skuteczną ochroną przed potencjalnym napastnikiem czy włamywaczem. Wszystkie zastosowane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i homologacje, oraz są objęte gwarancją, a wykonanie usług instalacyjnych przez naszą firmę poparte jest fachowym serwisem technicznym czuwającym 24h na dobę i objęte także jest roczną gwarancją.
 

więcej informacji

Bezpieczne Mieszkanie - system dla mieszkań

System "Bezpieczne Mieszkanie" jest systemem alarmowym dedykowanym dla głównie mieszkań np. w budynkach wielorodzinnych. Można nim zabezpieczyć małe domy oraz niewielkie firmy. Oparty jest na rozwiązaniu firmy Satel: płycie CA-5 z niezależnym szyfratorem, sygnalizatorami akustyczno-optycznymi, trzema czujkami ruchu PIR, czujnikiem kontaktronowym, estetyczną obudową z zasilaczem oraz zasilaniem awaryjnym gwarantującym działanie systemu podczas zaniku energii. Wszystkie podzespoły objęte są gwarancją producenta, gwarancą wykonawcy oraz wsparciem technicznym 24h na dobę. Użyte podzespoły posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i homologacje, oraz certyfikaty CE.

System nadaje się do niewielkiej rozbudowy o kolejne czujniki, oraz pozwala np. na podłączenie do stacji monitorujących Agencji Ochrony i jej stały nadzór nad zabezpieczonym obiektem, gwarantując podjęcie reakcji alarmowej.

Użycie takiego systemu alarmowego daje właścicielowi obiektu poczucie dużego bezpieczeństwa, oraz zabezpiecza w pełni chroniony obiekt nie pozwalając potencjalnym intruzom na włamanie czy inne wtargnięcie. System taki można wyposażyć np. w bezprzewodową radiolinię napadową wyposażoną w piloty. System może wspomagać pracę wartowników, czy ochrony w strzeżonym obiekcie.
 

więcej informacji

Luksusowy Dom - system alarmowy do domu i firmy

System alarmowy "Luksusowy Dom", dedykowany jest głównie do domów jednorodzinnych oraz małych i średnich firm, gdzie cenione jest bezpieczeństwo znajdującego się tam mienia, oraz przebywających czy mieszkających osób. Jest systemem rozbudowywalnym i umożliwiającym dostosowanie do potrzeb użytkowników, ich specyfiki życia czy pracy a nie odwrotnie. Przedstawiony system oparliśmy na płycie głównej centrali alarmowej CA6 firmy Satel, niezależnym szyfratorze, 4 czujkach ruchu PIR, czujniku kontaktronowym, sentyzerze mowy, sygnalizatorach akustyczno-optycznych, oraz wyposażony jest w estetyczną obudowę z zasilaczem i własnym zasilaniem awaryjnym. Takie rozwiązanie pozwala na podłączenie systemu np. do stacji monitorujących Agencji Ochrony i sprawowanie nad Państwa obiektem ochrony całodobowej, ponadto pozwala na powiadamianie głosowe o zdarzeniach występujących w strzeżonym obiekcie i wywołanych alarmach. Można w nim wydzielić dwie niezależnie od siebie pracujące strefy i niezależnie zabezpieczane (np. biuro pracuje w innych godzinach niż warsztat, lub zabezpieczamy parter a śpimy na piętrze itp.).

Szeroki zakres konfiguracji pozwala na pełne dopasowanie systemu do specyfiki pracy czy mieszkania, przez co jest całkowicie przyjazny dla użytkownika. Użycie takiego systemu alarmowego daje właścicielowi obiektu poczucie dużego bezpieczeństwa, oraz zabezpiecza w pełni chroniony obiekt nie pozwalając potencjalnym intruzom na włamanie czy inne wtargnięcie. Można taki system wyposażyć np. w bezprzewodową radiolinię napadową wyposażoną w piloty. System może np. wspomagać pracę wartowników, czy ochrony w strzeżonym obiekcie.

Wszystkie podzespoły objęte są gwarancją producenta, oraz gwarancjami wykonawczymi i wsparciem technicznym 24h na dobę. Użyte podzespoły posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i homologacje, oraz certyfikaty CE.
 

więcej informacji

Zaawansowane Bezpieczeństwo - dla przedsiębiorstw i obiektów mieszkalnych

Przedstawiony system alarmowy jest rozwiązaniem dla większych obiektów typu średnie firmy, oraz domy jedno jak i wielorodzinne, dającym bezpieczeństwo na zaawansowanym poziomie. System taki proponujemy oprzeć na płycie głównej centrali Satel CA10 z niezależnym szyfratorem, sygnalizatorami akustyczno-optycznymi, czujkami ruchu PIR szt. 7, czujnikiem kontaktronowym, oraz sentyzerem mowy, z dołączoną obudową wyposażoną w zasilacz, oraz własne niezależne zasilanie. System ten oczywiście można doposażyć w kilka czujek PIR czy też bardziej zaawansowanych, jak też innych czujników np. dymu, stłuczenia szkła itp.

System ma szerokie zastosowanie i daje się rozbudowywać w zależności od potrzeb klienta. Można w nim skonfigurować cztery niezależnie pracujące strefy, zarządzane jednym lub kilkoma szyfratorami tradycyjnymi lub z wyświetlaczem LCD, co pozwala nam dopasować system do specyficznych warunków pracy firmy czy mkieszkańców budynku i pracować jak cztery oddzielne lub jeden system alarmowy. System posiada oczywiście funkcje zaawansowanego monitoringu i pozwala na współpracę z Agencjami Ochrony. System umożliwia powiadamianie głosowe na wskazane numery telefonów np. o włamaniu oraz na sterowanie urządzeniami dodatkowymi np. bramy. Zabezpieczenie obiektu za pomocą tego rozwiązania gwarantuje Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa w chronione mienia i osób.

Wszystkie podzespoły objęte są gwarancją producenta, gwarancą wykonawcy i wsparciem technicznym na dobę. Użyte podzespoły posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i homologacje, oraz certyfikaty CE.
 

więcej informacji

Mega Zabezpieczenie - więcej niż tylko system alarmowy !

"Mega Zabezpieczenie" - to coś znacznie więcej niż tylko system alarmowy, oferuje szerokie spektrum możliwości zarówno dla średnich jak i bardzo dużych obiektów, w elastyczny sposób dopasowując się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W takich rozwiązanich trudno jest mówić o zastosowaniu z góry zamkniętych projektów, ponieważ podejście zawsze musi być indywidualne, a sam system powinien posiadać niemal nioeograniczone możliwości rozbudowy.

Rozwiązania proponowane naszym klientom opieramy najczęściej na systemach Integra firmy Satel, czyli najnowszym i najbardziej zaawansowanym rozwiązaniu z dziedziny zabezpieczeń alarmowych. Systemy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i homologacje łącznie z certyfikatem CE. Produkty serii Integra należą do klasy S, czyli najbardziej zaawansowane i wysublimowane produktów spełniających jednocześnie najsurowsze normy zabezpieczeń dla zastosowań w obiektach o podwyższonym ryzyku.

Trudno wymieniać wszystkie zalety takich rozwiązań, ponieważ są one niemalże nieograniczone. Nasi konsultanci techniczni chętnie umówią się na spotkanie w celu wykonania audytu zabezpieczenia Państwa obiektu, który umożliwi i wycenę systemu oraz zakres funkcjonalny.
 

więcej informacji